Ιουν. 9, 2017

ΕΣΗΕΑ Εκλογες : Εδρες και σταυροι

   ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ

ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ  ΑΘΗΝΩΝ

        ———————————-

        ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 
Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2017
Ώρα: 06.50

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
 

 

          Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017 για τo Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Ψήφισαν:                            3109

Βρέθηκαν φάκελοι:        3109

Έγκυρα:                              2851

Άκυρα:                                   169

Λευκά:                                     89

 

Εκλογικό μέτρο: 259

 

Έλαβαν:

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφους: 1345       Έδρες:  5

 

ΙI. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

Ψήφους: 305        Έδρες:  1

 

ΙΙI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes,

Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, ανένταχτοι)» 

Ψήφους: 287        Έδρες:  1
 

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Ψήφους: 259        Έδρες:  1

 

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΡΤ»

Ψήφους: 255        Έδρες:  1

 

VI. «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφους: 222        Έδρες:  1

 

VII. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

Ψήφους: 178        Έδρες: 1

 

                                    .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

 

 ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                   

Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2017

Ώρα: 07.00’

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 7ης και 8ης Ιουνίου 2017.

Ψήφισαν: 3109     Έγκυρα: 2851       Άκυρα: 169           Λευκά: 89

 

Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

740

Εκλέγεται

2

ΑΓΑΤΣΑ  ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)

310

Εκλέγεται

3

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

278

Εκλέγεται

4

ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  (ΜΑΚΗΣ)

271

Εκλέγεται

5

ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

247

Εκλέγεται

6

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

242

Αναπλ.

7

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

241

Αναπλ.

8

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)

198

Αναπλ.

9

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

192

Αναπλ.

10

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

182

Αναπλ.

11

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

160

Αναπλ.

12

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

160

Αναπλ.

13

ΡΙΖΕΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ  (ΕΛΕΝΑ)

159

Αναπλ.

14

ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)

152

Αναπλ.

15

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

148

Αναπλ.

16

ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

147

Αναπλ.

17

ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

145

Αναπλ.

18

ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ (ΤΑΝΙΑ)

140

Αναπλ.

19

ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

124

Αναπλ.

20

ΒΛΑΧΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)

121


21

ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

114


22

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ

109


23

ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

98


24

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

97


25

ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ)

88


26

ΖΟΡΜΠΑΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

85


27

ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

84


28

ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

83


29

ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

83


30

ΚΥΡΙΤΣΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ

81


31

ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

76


32

ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

76


33

ΜΑΖΙΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

70


34

ΑΧΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

67


35

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

67


36

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

64


37

ΤΙΛΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

64


38

ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

60


39

ΤΡΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΑΝΝΑ)

60


40

ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

59


41

ΔΗΜΑΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ

58


42

ΑΔΗΛΙΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

56


43

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

56


44

ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ)

55


45

ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  (ΜΑΝΩΛΗΣ)

52


46

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

52


47

ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

51


48

ΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50


49

ΛΕΚΚΑΚΟΥ  ΜΑΡΘΑ

50


50

ΛΟΥΔΑΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

49


51

ΜΠΑΛΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49


52

ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

47


53

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

46


54

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

46


55

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)

46


56

ΜΠΟΙΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)

43


57

ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43


58

ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

42


59

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

42


60

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)

41


61

ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40


62

ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

40


63

ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39


64

ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

39


65

ΤΣΙΑΜΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

37


66

ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)

36


67

ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ)

36


68

ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34


69

ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

34


70

ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34


71

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ )

33


72

ΒΛΑΧΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

33


73

ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

31


74

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

31


75

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

31


76

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ  (ΦΩΤΗΣ)

31


77

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

29


78

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

28


79

ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28


80

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ (ΑΝΘΗ)

27


81

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

25


82

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

25


83

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΑΡΗΣ

24


84

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ

24


85

ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

24


86

ΚΟΥΦΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23


87

ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

23


88

ΜΑΚΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ)

22


89

ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

21


90

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)

21


91

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21


92

ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)

20


93

ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19


94

ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

18


95

ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ

18


96

ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ)

17


97

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ

14


98

ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

13


99

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13


100

ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

9


 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1

ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

291

Εκλέγεται

2

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

255

Εκλέγεται

3

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

217


 

ΙΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

163

Εκλέγεται

2

ΣΒΕΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

121

Αναπλ.

3

ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

106

Αναπλ.

4

ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

105

Αναπλ.

5

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ

94

Αναπλ.

6

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

82

Αναπλ.

7

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

76


8

ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

75


9

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

71


10

ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

64


11

ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

61


12

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

52


13

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

46


14

ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

45


15

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

37


16

ΜΠΑΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

36


17

ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

33


18

ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)

31


19

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28


20

ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ

15


 

ΙΙΙ. Συνδυασμός ««ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

205

Εκλέγεται

2

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

186

Αναπλ.

3

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

123

Αναπλ.

4

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

87


5

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

85


6

ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ

82


7

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

72


8

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

69


9

ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

65


10

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

61


11

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

51


12

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

44


13

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28


14

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

26


15

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

26


16

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

20


17

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

20


18

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ (ΑΒΡΑΑΜ)

17


19

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

13


20

ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

10


 

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

111

Εκλέγεται


2

ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

89

Αναπλ.


3

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)

85

Αναπλ.


4

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

82

Αναπλ.


5

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

71

Αναπλ.


6

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

67

Αναπλ.


7

ΡΟΒΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

60

Αναπλ.


8

ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

43



9

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

39



10

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

37



11

ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

35



12

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

33



13

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

31



14

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ

30



15

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

30



16

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

30



17

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

30



18

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25



19

ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ

24



20

ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)

24



21

ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

22



22

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)

21



23

ΚΟΥΛΙΑ ΖΩΗ

21



24

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

20



25

ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

20



26

ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

19



27

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

19



28

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

18



29

ΚΑΣΣΙΜΗ ΕΡΑΤΩ (ΕΡΗ)

17



30

ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17



31

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

17



32

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

16



33

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

16



34

ΓΚΑΣΙΑΜΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

15



35

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

14



36

ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

13



37

ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ

12



38

ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12



39

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

10



40

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

10



41

ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)

10



42

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3



β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

106

Εκλέγεται

 

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

193

Εκλέγεται


2

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

123

Αναπλ.


3

ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

80



4

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

52



5

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

46



6

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

45



7

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

42



8

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

41



9

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

33



10

ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

28



11

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

27



12

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

25



13

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

24



14

ΙΕΡΕΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

23



15

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

21



16

ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

21



17

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

20



18

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

18



19

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)

16



20

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

15



21

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14



22

ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14



23

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

14



24

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΤΙΝΑ

13



25

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

12



26

ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

10



27

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

10



28

ΒΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9



29

ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)

9



30

ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

8



31

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8



32

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8



33

ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

7



34

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

6



35

ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

5



36

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

5



37

ΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4



38

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

4



β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

71


2

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

70


 

VI. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

138

Εκλέγεται

2

ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

60

Αναπλ.

3

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

53


4

ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

48


5

ΓΚΟΛΕΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ)

47


6

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

36


7

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

35


8

ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ

34


9

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

32


10

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

29


11

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

27


12

ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ)  ΧΡΗΣΤΟΣ

27


13

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ

25


14

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

23


15

ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

23


16

ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23


17

ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

23


18

ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

21


19

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

21


20

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20


21

ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΜΕΜΗ)

20


22

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

20


23

ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

20


24

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20


25

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18


26

ΤΙΓΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

18


27

ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ

17


28

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

16


29

ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ

16


30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

15


31

ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

15


32

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

14


33

ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

14


34

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14


35

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ

13


36

ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

13


37

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

13


38

ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

12


39

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

11


40

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

11


41

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

11


42

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)

11


43

ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

11


44

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

9


45

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

9


46

ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

8


47

ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΑΙΡΗ

8


48

ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

8


49

ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

7


50

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

6


51

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΗΣ

5


52

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

4


53

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4


54

ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1


 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

75


 

VII. Συνδυασμός «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

138

Εκλέγεται

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

65

Αναπλ.

3

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

39


4

ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34


5

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

32


6

ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ

27


7

ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

23


8

ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

22


9

ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

20


10

ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

19


11

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

19


12

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  (ΝΑΤΑΣΑ)

14


13

ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΛΕΝΗ

14


14

ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

13


15

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

13


16

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13


17

ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

12


18

ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

11


19

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)

10


20

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10


21

ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10


22

ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9


23

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

8


24

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7


25

ΣΤΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7


26

ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5


27

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ

4


28

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

3


Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΑΠΟΔΑ

 

Τελευταία σχόλια

17.08 | 07:05

Τα λαμόγια κάνουν τη δουλειά τους. Οι τριαθλητές γιατί τους ακολουθούν;
Το τρίγωνο Αυγενάκης -Γείτονας - ΕΟΕ, ποιος θα το σπάσει;

17.08 | 07:03

Ντροπή και αηδία.
Αυτοί οι τύποι θα σώσουν τον ελληνικό αθλητισμό;

08.08 | 07:53

Νέα τζάκια. Έτσι θα ξανακυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ; Άσε καλύτερα. Το ότι ο Μητσοτάκης είναι διεφθαρμένος, δε σημαίνει πως θα τρέξουμε στον ΣΥΡΙΖΑ που έχει σαπίσει κι αυτός. ΜΑΥΡΟ στην κάλπη και στους δύο

12.06 | 18:10

Πλάκα κάνεις; Δε φαντάζεσαι τι συμβαίνει πίσω από τις πόρτες

Κοινοποίηση σελίδας