Ιουν. 5, 2015

Τα αποτελεσματα των εκλογων στα Πειθαρχικα Συμβουλια και το Μεικτο

           ENΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
         ———————————-
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                                       

 

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 3ης και 4ης Ιουνίου 2015 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ψήφισαν: 3.216          Έγκυρα: 2.739           Άκυρα: 145                 Λευκά: 332

Έλαβαν:

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΟΠΗ (ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ)

827

2

ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

493

3

ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

469

4

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

377

5

ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

363

6

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

307

7

ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

293

8

ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

286

9

ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

285

10

ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)

277

11

ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

228

12

ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΙΡΗ

220

13

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

216

14

ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

213

15

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

204

16

ΑΓΟΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

202

17

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ

168

18

ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)

157

19

ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

127

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1

ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

588

2

ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΟΣΧΑΝΘΗ (ΜΙΜΗ)

572

3

ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

567

4

ΑΞΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

504

5

ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

367

6

ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

326

7

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

313

8

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

299

9

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

281

10

ΔΑΜΟΦΛΗ ΒΕΡΑ

274

11

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

234

12

ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

225

13

ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)

170

            Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος για το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟ



ALPHA 989



Υποψήφια:

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


Ψήφισαν:


6

Έγκυρα:


6

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

6


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ALPHA TV



Υποψήφια:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)


Ψήφισαν:


54

Έγκυρα:


39

Άκυρα-Λευκά:


15

Έλαβε:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΜΑΧΗ (ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ)

39


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ANTENNA TV



Υποψήφιοι:

ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)



ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


Ψήφισαν:


72

Έγκυρα:


69

Άκυρα-Λευκά:


3

Έλαβαν:

ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)

49


ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

20


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Η ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)





ESPRESSO



Υποψήφια

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ


Ψήφισαν:


20

Έγκυρα:


13

Άκυρα-Λευκά:


7

Έλαβε:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

13


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





EURONEWS



Υποψήφιος:

ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Ψήφισαν:


14

Έγκυρα:


14

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





MEGA



Υποψήφιος:

ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ


Ψήφισαν:


65

Έγκυρα:


51

Άκυρα-Λευκά:


13

Έλαβε:

ΤΟΥΜΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ

51


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





NOVASPORTS



Υποψήφιος:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


Ψήφισαν:


10

Έγκυρα:


10

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





REAL FM



Υποψήφιος:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)


Ψήφισαν:


18

Έγκυρα:


16

Άκυρα-Λευκά:


2

Έλαβε:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)

16


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





REAL ΝEWS



Υποψήφιος:

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Ψήφισαν:


19

Έγκυρα:


14

Άκυρα-Λευκά:


5

Έλαβε:

ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





STAR CHANNEL



Υποψήφιος:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Ψήφισαν:


72

Έγκυρα:


59

Άκυρα-Λευκά:


13

Έλαβε:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

59


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΑΘΗΝΑ 9,84



Υποψήφιος:

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ


Ψήφισαν:


48

Έγκυρα:


31

Άκυρα-Λευκά:


17

Έλαβε:

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

31


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΑΠΕ-ΜΠΕ



Υποψήφια:

ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ


Ψήφισαν:


113

Έγκυρα:


65

Άκυρα-Λευκά:


48

Έλαβε:

ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

65


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΑΡΤ TV



Υποψήφιος:

ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Ψήφισαν:


9

Έγκυρα:


7

Άκυρα-Λευκά:


2

Έλαβε:

ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΑΥΓΗ



Υποψήφιος:

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ψήφισαν:


48

Έγκυρα:


30

Άκυρα-Λευκά:


18

Έλαβε:

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

30


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΒΗΜΑ FM 99,5



Υποψήφιος:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


Ψήφισαν:


9

Έγκυρα:


9

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

9


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΓΑΥΡΟΣ



Υποψήφια:

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ


Ψήφισαν:


7

Έγκυρα:


7

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΟΛΙΒΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ

7


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ



Υποψήφιοι:

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ



ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


Ψήφισαν:


29

Έγκυρα:


28

Άκυρα-Λευκά:


1

Έλαβαν:

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

12


ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ





ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ



Υποψήφια:

ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)


Ψήφισαν:


37

Έγκυρα:


28

Άκυρα-Λευκά:


9

Έλαβε:

ΒΑΛΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΜΑΛΑΜΩ)

28


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΕΘΝΟΣ



Υποψήφια:

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ


Ψήφισαν:


80

Έγκυρα:


42

Άκυρα-Λευκά:


38

Έλαβε:

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΦΗ

42


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ



Υποψήφιοι:

ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


Ψήφισαν:


65

Έγκυρα:


58

Άκυρα-Λευκά:


7

Έλαβαν:

ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17


ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

41


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ





ΕΠΕΝΔΥΣΗ



Υποψήφιος:

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Ψήφισαν:


8

Έγκυρα:


7

Άκυρα-Λευκά:


1

Έλαβε:

ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM



Υποψήφιος:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Ψήφισαν:


7

Έγκυρα:


6

Άκυρα-Λευκά:


1

Έλαβε:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





Η ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ



Υποψήφια:

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)


Ψήφισαν:


51

Έγκυρα:


41

Άκυρα-Λευκά:


10

Έλαβε:

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)

41


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





Η ΠΡΑΣΙΝΗ



Υποψήφιος:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Ψήφισαν:


4

Έγκυρα:


3

Άκυρα-Λευκά:


1

Έλαβε:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΗΜΕΡΗΣΙΑ



Υποψήφια:

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ


Ψήφισαν:


24

Έγκυρα:


20

Άκυρα-Λευκά:


4

Έλαβε:

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

20


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΚΑΝΑΛΙ 1 (90,4 FM)



Υποψήφιος:

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


Ψήφισαν:


15

Έγκυρα:


10

Άκυρα-Λευκά:


5

Έλαβε:

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΚΕΡΔΟΣ



Υποψήφια:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ


Ψήφισαν:


19

Έγκυρα:


16

Άκυρα-Λευκά:


3

Έλαβε:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

16


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ



Υποψήφιος:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ


Ψήφισαν:


29

Έγκυρα:


16

Άκυρα-Λευκά:


13

Έλαβε:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

16


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90,1 FM



Υποψήφια:

ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ


Ψήφισαν:


15

Έγκυρα:


12

Άκυρα-Λευκά:


3

Έλαβε:

ΣΑΠΟΥΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

12


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ



Υποψήφιος:

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


Ψήφισαν:


45

Έγκυρα:


41

Άκυρα-Λευκά:


4

Έλαβε:

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

41


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





Ρ/Σ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ



Υποψήφιος:

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ψήφισαν:


8

Έγκυρα:


8

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ



Υποψήφια:

ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ


Ψήφισαν:


32

Έγκυρα:


27

Άκυρα-Λευκά:


5

Έλαβε:

ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

27


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΣΚΑΪ TV



Υποψήφιος:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ψήφισαν:


40

Έγκυρα:


34

Άκυρα-Λευκά:


6

Έλαβε:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

34


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΣΠΟΡ FM



Υποψήφιος:

ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ


Ψήφισαν:


3

Έγκυρα:


3

Άκυρα-Λευκά:


0

Έλαβε:

ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

3


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5



Υποψήφιος:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


Ψήφισαν:


22

Έγκυρα:


12

Άκυρα-Λευκά:


10

Έλαβε:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΤΑ ΝΕΑ



Υποψήφιος:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)


Ψήφισαν:


36

Έγκυρα:


25

Άκυρα-Λευκά:


11

Έλαβε:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ)

25


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΤΟ ΒΗΜΑ



Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ψήφισαν:


52

Έγκυρα:


38

Άκυρα-Λευκά:


14

Έλαβε:

ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

38


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΦΙΛΑΘΛΟΣ



Υποψήφιος:

ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


Ψήφισαν:


10

Έγκυρα:


9

Άκυρα-Λευκά:


1

Έλαβε:

ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ





ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ



Υποψήφιος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


Ψήφισαν:


19

Έγκυρα:


13

Άκυρα-Λευκά:


6

Έλαβε:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

13


ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:



Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ



ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ



ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ



ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ



ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ



ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Ψήφισαν:


675

Έγκυρα:


628

Άκυρα-Λευκά:


47


ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΑ

308


ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

187

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

186


ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

128


ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ-ΠΕΡΛΕΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ

108


ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

105


ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

80

Δεδομένου ότι κανείς από τους υποψηφίους των συνταξιούχων δεν συγκέντρωσε την απαιτούμενη πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Πέμπτη και την Παρασκευή, 11 και 12 Ιουνίου 2015.

ΑΝΑΠΟΔΑ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Τελευταία σχόλια

17.08 | 07:05

Τα λαμόγια κάνουν τη δουλειά τους. Οι τριαθλητές γιατί τους ακολουθούν;
Το τρίγωνο Αυγενάκης -Γείτονας - ΕΟΕ, ποιος θα το σπάσει;

17.08 | 07:03

Ντροπή και αηδία.
Αυτοί οι τύποι θα σώσουν τον ελληνικό αθλητισμό;

08.08 | 07:53

Νέα τζάκια. Έτσι θα ξανακυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖΑ; Άσε καλύτερα. Το ότι ο Μητσοτάκης είναι διεφθαρμένος, δε σημαίνει πως θα τρέξουμε στον ΣΥΡΙΖΑ που έχει σαπίσει κι αυτός. ΜΑΥΡΟ στην κάλπη και στους δύο

12.06 | 18:10

Πλάκα κάνεις; Δε φαντάζεσαι τι συμβαίνει πίσω από τις πόρτες

Κοινοποίηση σελίδας